. .. Myśl samodzielnie

List od czytelnika – „..to będzie czas rozliczenia …”

Szanowna Redakcjo.

Wielokrotnie obiecywałem sobie, że nie będę komentował politycznych rozgrywek na poziomie lokalnym. Pewnie byłoby to możliwe, gdybym nie musiał zarówno w przestrzeni internetowej jak i telewizji oglądać i słuchać ich wypowiedzi.

Od życzeń noworocznych, poprzez informacje o otwarciu kolejnego biura poselskiego, wizytach propagujących plan „odbudowy Polski”„nowej” partii i rozsyłaniu wolontariuszy partyjnych do sąsiednich województw po coraz liczniejsze występy w studiach telewizyjnych. Oczywiście, wszystkie te działania podejmowane są dla dobra Polaków i „naprawy Rzeczpospolitej”.

Już po tym wstępie wiadomo, że chodzi mi o p. poseł Paulinę Hennig-Kloski. Skala hipokryzji tej polityczki jest przerażająca.

Po zdradzie ideałów Koalicji Obywatelskiej, którą tak aktywnie reprezentowała w rodzinnym Gnieźnie p. poseł jeździ do Inowrocławia, zakłada nowe biuro poselskie w Koninie, „ratuje” Pojezierze Gnieźnieńskie z tymi samymi hasłami, które głosiła w ostatniej swojej kampanii wyborczej do Sejmu RP jako członek KO. Wtedy też słyszeliśmy co trzeba zrobić, mieliśmy zapewnienia o pewnej realizacji tych planów, tylko wykonawców zabrakło. Pani poseł traktuje potencjalnych wyborców jak kandydatów na pacjentów …… z ciężką demencją.

Przecież nie da się zapomnieć abdykacji pani poseł od spraw Gniezna i jego mieszkańców.

Nie da się również zapomnieć tłumaczeń p. poseł na Radzie Społecznej szpitala, że kredyt i pożyczka to tożsame produkty finansowe, tłumacząc w ten sposób ogromną skalę zadłużenia szpitala na długo przed jego oddaniem do użytku. To przy aktywnym udziale p. poseł podejmowane były decyzje personalne w Starostwie i Dyrekcji Szpitala oraz decyzje finansowe Starostwa gnieźnieńskiego.

Jak do tych doświadczeń ma się wiarygodność p. poseł?

Proszę uprzejmie Redakcję GFI o opublikowanie mojego wystąpienia jeszcze z jednego, ważnego powodu. Tak jak nie są zapomniane „zasługi” p. poseł dla Gniezna, tak też przypomną sobie gnieźnianie przy urnach wyborczych o „zasługach” obecnych radnych powiatowych i miejskich.

To będzie czas rozliczenia za lenistwo i niewspółmierne do zaangażowania diety.

Dziękując Redakcji GFI za rzetelność informacji, pozostaję z wyrazami szacunku.

Źródło: czytelnik

Komentarze

  • Mój szanowny Kolega zapomniał o jeszcze jednej działalności pani posłanki.
    Mianowicie pani posłanka – oczywiście powodowana „troską” z której była i jest powszechnie znana dokonywała doniesień do instytucji kontrolujących na poprzednią dyrekcię szpitala o czym szeroko informowała w mediach (zwłaszcza przed wyborami). Natomiast po prawidłowych wynikach kontroli lub umarzanych postępowaniach prokuratorskich pani poseł publicznie MILCZAŁA!
    No i chyba zatraciła swoje słynne zdolności rachunkowo-finansowe skoro teraz milczy o galopującym zadłużeniu szpitala pod troskliwym nadzorem Rady Społecznej szpitala.

  • A ja tam lubię p. Poseł Hening-Kliskę. Dzieki niej poznałem jak przechodzi sie z partii do partii głosząc te same,, prawdy”. A że głosowałem na Nowoczesną ,to wiem też dzięki posłance że Koalicja Obywatelska i Hołownia 2050 to jeden piernik i te same kłamstwa. A to że czuję się oszukany to mały szczegół o którym na pewno będę pamiętać przy kolejnych wyborach.

Dodaj komentarz